Yeşilay İzmir’den İGC’ye ziyaret

Yeşilay İzmir Şube Başkanı Prof. Dr. Dilek Takımcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Ceyhanbaşı Gruşçu İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, Başkan Yardımcısı Mehlika Gökmen ve Genel Sekreter Reşat Yörük’ü İGC Uluslararası Basın Merkezi’nde ziyaret etti.

Yeniden İGC Başkanı olarak seçilen Dilek Gappi’ye hayırlı olsun dileklerinde bulunan Prof. Dr. Dilek Takımcı, İzmir genelinde gerçekleştirdikleri bağımlılıkla mücadele çalışmalarını, farkındalık eğitimlerini anlattı ve Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) hakkında bilgilendirmede bulundu. Gazetecilerin bağımlılık alanında uzmanlaşmalarının gerekli olduğunu söyleyen Prof. Dr. Takımcı, bağımlılıkla mücadelede İzmir basını ile birlikte ortak projeler geliştirmek istediklerinin de altını çizdi.

İGC Başkanı Dilek Gappi de Yeşilay Başkanı seçilen Prof. Dr. Dilek Takımcı’yı tebrik etti. Başkan Gappi, Yeşilay’ın toplumun en ihtiyaç duyduğu konulardan biri için çalıştığını, bağımlılığa yönelik verdiği mücadeleyi takdir ettiğini ve çok önemli bulduğunu ifade etti. İzmir basını olarak her zaman Yeşilay’ın yanında olduklarını da belirten Başkan Gappi, ortak projeler geliştirmeye hazır olduklarını söyledi. Başkan Gappi, nazik ziyaretleri için de Başkan Prof. Dr. Dilek Takımcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Ceyhanbaşı Gruşçu’ya teşekkür etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*