Başkan Saygılı İGC’yi ziyaret etti

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, Başkan Yardımcısı Mehlika Gökmen, Yönetim Kurulu Üyeleri Mücahit Bektaş, Adem Nakçı ve 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Macit Sefiloğlu’nu İGC Uluslararası Basın Merkezi’nde ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Saygılı’ya; AK Parti İzmir Tanıtım ve Medya Başkanı Safa Narlı, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Hakan Yıldız, İl Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Hasan Çölmekçi de eşlik etti.

“İZMİR İÇİN VARIZ”

İGC Başkanı Dilek Gappi ve AK Parti İl Başkanı Saygılı kentte, ülke genelinde yaşanan gelişmeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Başkan Saygılı, yoğun seçim dönemlerinden sonra kent için yararlı çalışmalara, proje üretilmesine katkıda bulunmaya devam edeceklerini söyledi. İzmir Gazeteciler Cemiyeti ile ortak çalışmalarda yer alabileceklerini de belirten Saygılı, “Bizim temel anlayışımız, ortak değerlerimiz etrafında geniş kesimlerle buluşmak. İzmir için varız” dedi.

“GENÇ MESLEKTAŞLARIMIZ KENTTEN AYRILMAMALI”

İGC Başkanı Dilek Gappi ise ziyarette, İzmir basını ve yaptıkları projeler hakkında bilgi verdi. İzmir’in her alanda yeniden bir hamleye ihtiyaç duyduğunu ifade eden Başkan Gappi, “Sektörümüzün gelişmesi için büyük mücadeleler veriyoruz. Genç meslektaşlarımızın İzmir’de istihdam edilmesi, kentinden ayrılmaması gerekiyor” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*