ŞEHİT GAZETECİ HASAN TAHSİN GAZETECİLİK YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİYLE BULUŞUYOR

İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin geleneksel Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik ve Gazetecilik Teşvik Yarışması Ödül Töreni, 7 Ekim Cuma günü İGC- Uluslararası Basın Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Törende bu yıl ödüle hak kazanan gazetecilere ödülleri teslim edilecek, ayrıca meslekte 50. Yılını dolduran İzmir Gazeteciler Cemiyeti üyesi kıdemli meslektaşlarımıza da ‘Hasan Tahsin Basın Hizmet Beratı’ verilecek.  

İzmir basını için simge niteliği taşıyan ve en prestijli gazetecilik yarışması olan organizasyonda 2021 yılına ait eserler Gazetecilik ve Gazetecilik Teşvik alanlarında değerlendirildi. Gazetecilik Yarışması’nda 8 kategoride toplam 9 eser ödüle layık görüldü. Gazetecilik Teşvik Yarışması’nda ise 7 kategoride 8 eser ödül aldı. 

7 Ekim Cuma günü saat 17.00’de İGC- Uluslararası Basın Merkezi’nde düzenlenecek ödül töreninde önce yarışmayı kazananlara ödülleri takdim edilecek, daha sonra meslekte 50 yılı dolduran İzmir Gazeteciler Cemiyeti üyelerine beratları verilecek. Tören programı daha sonra kokteyl ile devam edecek. 

Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması Ödül Töreni Programı 

Tarih:7.10.2022 – Cuma – İGC- Uluslararası Basın Merkezi

17.00 – Ödül Töreni

17.30 – Hasan Tahsin Basın Hizmet Berat Takdimi  

18.00 – Kokteyl

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*