İGC Akademi’de İngilizce eğitimleri haftada iki gün

1
110

TÜM  MESLEKTAŞLARIMIZA AÇIK İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ HAFTADA İKİ GÜN

** İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin (İGC), Avrupa Birliği  (AB) hibe destek programı kapsamında kurduğu İGC Basın Akademisi online eğitimlerini sürdürüyor.
* Perşembe akşamüstü gerçekleştirilen İngilizce eğitimlerine  ayrıca Pazartesi akşamları da ekleniyor.  Eğitimler İGC üyelerinin yanı sıra tüm gazetecilere açık

Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) ve İGC tarafından uygulanan ‘Basın Özgürlüğü için Örgütlü Gazeteciler ve Güçlü Dayanışma Projesi’ programı kapsamında kurulan İGC Basın Akademisi’nde koronavirüs salgını nedeniyle  eğitimler online platformlar üzerinden sürdürülüyor.

Gazetecilerin mesleki donanımlarını geliştirmek amacıyla Sosyal Medya Uygulamaları ve Yönetimi, Sayfa Tasarımı ve Grafik, Görsel ve İşitsel Medyada Yeni Teknolojiler ve Kullanımı ile İngilizce Eğitimlerinden çok sayıda meslektaşımız yararlanıyor.

Haftada bir gün devam eden İngilizce eğitimleri ise 27 Nisan Pazartesi gününden itibaren haftada iki gün  40 dk’dan iki ders düzenlenecek.

PAZARTESİ 

Eğitmen  Luke Kelly : Temel cümleler, mesleki terimler, mesleki okumalar

PERŞEMBE 

Eğitmen  Ahmet Veli Olgundeniz :  Shadow sistemiyle konuşma üzerine video uygulamalı İngilizce

İngilizce eğitimleri Zoom uyguluması üzerinden gerçekleştirilecektir.  Saat ve diğer bilgiler ise katılımcılardan oluşturulan kapalı Whatsapp gruplarından duyurulacaktır.

Salgın süreci bittiğinde ise eğitimler yeniden İGC Basın Akademisi merkezinde gerçekleştirilecektir.

İngilizce eğitim gruplarına dahil olmak için  https://forms.gle/XqvMejDydMWPRURP7

adresinde bulunan formun doldurulması gerekmektedir.

1 YORUM

 1. Office cleaning

  HI.
  In modern the companies work competent specialists.

  Cleaning international company Cleaning service appeared total-only 6 years ago, this notwithstanding swift dynamic mprovement still does not cease surprise all ours rivalsandnew customers , however practically none special secret in the swift improvement of our firms notavailable.
  Despite on the impressive practical gained experience, service staff systematically enhances his qualification on diverse training and on courses. Listed assist perfect measure master new equipment and equipment .

  Employees of our company are ready to provide professional cleaning services such as:

  General cleaning apartments, workshops , stores and offices
  Daily maintenance of cleanliness in the room
  Deep cleansing and decorative treatment of floors slip prevention
  Putting order after repair and construction work
  Chemical cleaning of all types of carpet
  Cleaning exterior glass surfaces, cleaning building facades
  Seasonal cleaning outside the building
  Disposal of trash and snow under license.

  And likewise you can order:

  Mattress cleaning, Postconstruction cleaning, Cleaning and tidying up., Corporate cleaning, Professional house cleaning, Best house cleaning, Marble care]

  We commit cleaning only special cleaning supply. Fast increase in the number of cleaning firms in Prospect Hights proves that and in the area represented learned to appreciate own free time.
  Serving around Williamsburg AND ON ALL STREETS, SUCH AS: High Bridge, Throgs Neck, City Line , Waterside Plaza, Grasmere .

  And so exclusively you can here be sure, come in specified site and make an order services .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here