İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ HAFTADA İKİ GÜN

TÜM  MESLEKTAŞLARIMIZA AÇIK

 

İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ

HAFTADA İKİ GÜN

 

** İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin (İGC), Avrupa Birliği  (AB) hibe destek programı kapsamında kurduğu İGC Basın Akademisi online eğitimlerini sürdürüyor.

* Perşembe akşamüstü gerçekleştirilen İngilizce eğitimlerine  ayrıca Pazartesi akşamları da ekleniyor.  Eğitimler İGC üyelerinin yanı sıra tüm gazetecilere açık

 

Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) ve İGC tarafından uygulanan ‘Basın Özgürlüğü için Örgütlü Gazeteciler ve Güçlü Dayanışma Projesi’ programı kapsamında kurulan İGC Basın Akademisi’nde koronavirüs salgını nedeniyle  eğitimler online platformlar üzerinden sürdürülüyor.

 

Gazetecilerin mesleki donanımlarını geliştirmek amacıyla Sosyal Medya Uygulamaları ve Yönetimi, Sayfa Tasarımı ve Grafik, Görsel ve İşitsel Medyada Yeni Teknolojiler ve Kullanımı ile İngilizce Eğitimlerinden çok sayıda meslektaşımız yararlanıyor.

 

Haftada bir gün devam eden İngilizce eğitimleri ise 27 Nisan Pazartesi gününden itibaren haftada iki gün  40 dk’dan iki ders düzenlenecek.

PAZARTESİ 

Eğitmen  Luke Kelly : Temel cümleler, mesleki terimler, mesleki okumalar

PERŞEMBE 

Eğitmen  Ahmet Veli Olgundeniz :  Shadow sistemiyle konuşma üzerine video uygulamalı İngilizce

İngilizce eğitimleri Zoom uyguluması üzerinden gerçekleştirilecektir.  Saat ve diğer bilgiler ise katılımcılardan oluşturulan kapalı Whatsapp gruplarından duyurulacaktır.

 

Salgın süreci bittiğinde ise eğitimler yeniden İGC Basın Akademisi merkezinde gerçekleştirilecektir.

 

İngilizce eğitim gruplarına dahil olmak için  https://forms.gle/XqvMejDydMWPRURP7

adresinde bulunan formun doldurulması gerekmektedir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikDUYURU
Sonraki İçerikEGEMENLİK ULUSUNDUR