İGC Geleneksel Yılbaşı Balosu hakkında

Sayın Üyemiz,

İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin (İGC) geleneksel “Yılbaşı Balosu” 22 Aralık Cuma ve 23 Aralık Cumartesi tarihlerinde Kuşadası Fantasia Otel’de gerçekleştirilecektir.

Kesin rezervasyonun yapılabilmesi için üyelerimizin 18 Aralık Pazartesi günü mesai bitimine kadar cemiyetimize isimlerini yazdırması gerekmektedir.

Otobüsle gelecek üyelerimiz için gerekli organizasyon yapılacaktır.

Rezervasyon ve araç talebinin en geç 18 Aralık 2017 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar cemiyet sekreterliğine (463 32 15-16) bildirilmesini rica ederiz.

ÖNEMLİ NOTLAR

NOT 1: Baloya katılım hakkı yalnızca üyemizin kendisine ve eşine tanındığından bu hakkın üçüncü kişilere devredilmesi söz konusu değildir. İsim yazdırdığı halde yerine başkasını gönderenler otele kesinlikle kabul edilmeyecektir.

NOT 2: 0- 6 yaş çocuklar ücretsiz, 7 – 12 yaş çocuklar yüzde 50 indirimlidir. (2 yetişkin ile aynı odada kalmak şartı ile)
Baloya çocuklarıyla birlikte katılacak üyelerimizin çocukların kimliklerini mutlaka yanlarında bulundurması gerekmektedir. Balo yemeğinde her iki gün de çocuklar için özel alan ve özel menü hazırlanacaktır.

NOT 3: Üyelerimizin 14.00’de otele giriş yapmaları ve ertesi gün en geç saat 12.00’de otelden ayrılmaları gerekmektedir.

*Cuma giriş yapan ve otobüsle gelen üyelerimiz için Cumartesi sabahı saat 09.00’dan itibaren otobüsler otel önünde bekleyecektir. Son araçta yığılma olmaması için erken çıkış yapan üyelerimizin otobüsteki yerlerini almaları önemle rica olunur.
*Cuma giriş yapan üyelerimiz çıkış günü (Cumartesi) öğle yemeği hizmetinden faydalanamayacaklardır.